Karaman Haberleri

Bu hafta Karaman’da Hava sıcaklığı düşecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere nazaran Karaman’da, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 1-3 derece altında seyretmesi bekleniyor. Hava sıcaklığının iç kesimlerde yağışla beraber 2 ila 6 derece azalacağı, yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.Bu hafta Karaman'da Hava sıcaklığı düşecek

Meteoroloji’den yapılan açıklamada “Perşembe gününden itibaren tüm yurtta hissedilir derecede azalacağı mevsim normallerinin altına düşeceği tahmin ediliyor.” denildi.Bu hafta Karaman'da Hava sıcaklığı düşecek

Buna nazaran Karaman’da 16 Mayıs Pazartesi günü en yüksek hava sıcaklığı 24, en düşük hava sıcaklığı 10 derece olacak. Havanın parçalı bulutlu olması bekleniyor.

17 Mayıs Salı günü en yüksek hava sıcaklığı 22, en düşük hava sıcaklığı 10 derece olacak. Havanın gök gürütülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

18 Mayıs Çarşamba günü en yüksek hava sıcaklığı 26, en düşük hava sıcaklığı 11 derece olacak. Havanın parçalı bulutlu olması bekleniyor.

19 Mayıs Perşembe günü en yüksek hava sıcaklığı 25, en düşük hava sıcaklığı 11 derece olacak. Havanın parçalı bulutlu olması bekleniyor.

20 Mayıs Cuma günü en yüksek hava sıcaklığı 21, en düşük hava sıcaklığı 10 derece olacak. Havanın sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Mesajlar