Siyaset

Zafer Partisi Karaman İlçe Başkanı: Yerel Seçimlerde Aday Belirleme Süreci Değerlendirildi

Zafer Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Yaşar, yerel seçimlere yönelik gerçekleştirdikleri ilk istişare toplantısının ardından bir açıklama yaptı. Toplantıda, Karaman’ın ihtiyaçları, beklentileri ve sorunları üzerinde derinlemesine bir değerlendirme yapıldığını belirten Yaşar, kentin ekonomik, sosyal ve kültürel potansiyelini göz önünde bulundurarak en uygun adayı belirlemek için çalıştıklarını ifade etti.

Yaşar, adayın yerel yönetim konusunda deneyimli, vizyon sahibi ve liderlik yeteneklerine sahip olması gerektiği konusunda mutabık kaldıklarını ve Karaman’ın sorunlarını çözebilecek, projeler üretebilecek bir aday arayışlarını sürdürdüklerini vurguladı. Aynı zamanda, adayın Karaman halkının ihtiyaçlarını anlayan, katılımcı bir yönetim anlayışına sahip olması gerektiğini ve halkın katılımını teşvik etmesi gerektiğini vurguladı. Etik değerlere bağlı, şeffaf bir yönetim anlayışının da aday için önemli bir özellik olduğunu belirtti.

Yaşar, yapılan istişare toplantısıyla birlikte önemli bir adım attıklarını ve çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Karaman’ın potansiyelini en üst düzeyde değerlendirecek, halkın refahını artıracak bir adayı belirlemek için birlikte çalışacaklarını ve halkın güvenini kazanacak bir aday için ellerinden geleni yapacaklarına inandığını dile getirdi.

Son olarak, Zafer Partisi Karaman il ve merkez ilçe yönetimi olarak Karaman’ı hedefledikleri yere taşımak için gerekli adımları atacaklarını ve yerel seçimlerde başarılı olacaklarına inandığını vurgulayan Mehmet Yaşar, birlik ve kararlılıkla ilerleyeceklerine olan inancını tazeliyerek açıklamada bulundu.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Mesajlar